Praha plná osobáků

Závěrečným závodem halové sezóny pro hustopečské žáky byly závody v Praze na Strahově v rámci krajského přeboru Karlovarského kraje. Naši závodníci sice nemohli bojovat o medaile, ale do Prahy jkeli s cílem vylepšit si své osobní maxima. A to se jim téměř všem povedlo.
Nejlépe si vedla ml.žákyně Lucie Gabrhelová, která si vylepšila osobáky ve všech svých startech. Navíc to byly výkony, které ji zařadily na přední místa krajského žebříčku. V běhu na 60m př. se poprvé dostala pod 11 vteřin a to velmi výrazně. Časem 10.51 s. je v této chvíli třináctá v ČR. V dálce poprvé pokořila hranici čtyř a půl metru (16.místo v ČR), 60m zaběhla za 8,80 a 150m za výborných 22,21 s. Tyto výkony ji dávají naději nominace na halové utkání Praha – Brno.
Dařilo se i dalším našim závodnicícm. St. žákyně V. Hönigová se na šedesátce překážek poprvé dostala o tři setiny pod deset vteřin a v běhu na 150m zaostala časem 21,08 s. jen těsně za jednadvacetivteřinovou hranicí. Mezi ml.žákyněmi se Nikol Dunajová dostala opět přes čtyři metry v dálce ve svém os.rekordu 406 cm, zaběhla si i svou nejrychlejší šedesátku (9,37 s.) a třístovku (53,27s.). Podobně dobře se vedlo i Sáře Kopřivové, která zaznamenala své nejlepší osobní maxima ve stejných disciplínách (396 cm / 9,57 s. / 52,47 s.). Letošní nejlepší výkony zaznamenaly také Zemčíková v běhu na 60m, Vedralová v dálce a na šedesátce a Háderová v kouli.