Cenné úspěchy v Bratislavě

V atletické hale Elán v Bratislavě se v polovině ledna konalo Mistrovství Západoslovenského kraje, na ktreré dostal pozvánku i oddíl SK Atletika Hustopeče. Nejlépe se dařilo Josefíně Komínkové, která vyhrála výšku dorostenek výkonem 155 cm, což je jen o čtyři centimetry méně než její nejlepší výkon. Dařilo se jí i v dálce, kde byla osmá za 444 cm. Veronika Hönigová byla sedmá v běhu na 60m př. časem 10,81 s., kdy ji o lepší umístění připravila kolize na poslední překážce. Lukáš Galbavý byl třetí mezi muži na 60 m př. slibným výkonem do úvodu sezóny 9,49 s. Sprinter Patrik Šlancar se v běhu na 60 m poprvé dostal pod sedm a půl sekundy a časem 7,49 s. si vytvořil osobní rekord.

Nadějné výkony předvedli běžci na střední tratě. Junior Richard Schubert vyhrál svůj rozběh na 1 500m výborným časem 4:35,89 min. a dorostenci David Poláček a Lukáš Kynický skončili v běhu na 800 m na šestém a sedmém místě v časech těsně nad 2:18 min.